0538 611 23 54 - 0850 803 55 08
Seçili Ürünlerde %25 İndirim Fırsatı
gaziantepankastre.net web sitesine özel belirli Ankastrelerde %25 indirim fırsatı
İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Set Üstü Ocak Mı Yoksa Fırın ve Ocak Donanımı Bir Olan Mı?

Set Üstü Ocak Mı Yoksa Fırın Ve Ocak Donanımı Bir Olan Mı?

Mutfak dizaynında yer alacak olan set üstü ocak, set üstü fırın detayına dikkat etmek önemlidir. Özellikle mutfak boyutu küçük ise dekorasyonda kullanılacak olan davlumbaz ve aksesuar detaylarında incelikli davranmak mutfağınızın daha hoş görünmesini sağlayacak ve aynı zamanda işlevselliğine yardımcı olacaktır. Mesela elektrikli set üstü ocaklarda ocağa ait kabloları profesyonelce kamufle etmezseniz mutfağın işlevselliğini bozmuş olursunuz. Eğer mutfağınız küçük ise cam set üstü ocak modelleri tamda size göre olan ürünlerdir. Bu set mutfağınız daha şık ve güzel görünmesini sağlar. Tüplü ocak modelleri, kamuflajı kolay olan ve işlevsellik bakımından üst düzey olan ocak modelleri arasındadır.

Mutfak dekorasyonu söz konusu olduğunda ve ocak ve fırın seçimleri söz konusu olduğunda ikilime düşmemek elde olmuyor. Set üstü ocak mı yoksa fırın ve ocak bir arada olan bir donanım mı tercih edilmeli? Bu soruya cevap vermek için öncelikle ikisi arasındaki farkı kavramamız gerekir. Set üstü ocaklar fırından bağımsız olarak tasarlanmış, sadece ocak olan ve tezgaha yerleştirilen ünitelerdir. Bulaşık makinelerinin yaygın olmadığı zamanlarda fırın ve ocak bir arada tasarlanıyordu.  Ancak bugün bulaşık makinesinin yaygınlaşması, fırınların küçük boyutlarının üretilmesi set üstü ocakları tercih edilir kılmıştır. Çünkü mutfakta bulaşık makinesi de yer alacağından mutfağa hem daha çok yer açmak hem de daha kullanışlı ve rahat hale getirmek için set üstü ocaklar tercih ediliyor ve fırınlarda ayrıyeten küçük boyutlarda alınıp mutfağa yerleştiriliyor. Günümüzde artık mini fırınlar daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bunun sebebi ise her yere yerleştirilebilir olmasındandır. Sizlerde set üstü ocaklar kullanarak hem alandan tasarruf etmiş olur hem de diğer ürünlere daha çok yer bırakmış olursunuz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
gaziantepankastre.net web sitesine özel seçili ürünlerde indirim fırsatı

Set Üstü Ocak Mı Yoksa Fırın ve Ocak Donanımı Bir Olan Mı?

İhtiyacınıza Özel Ürünlere Ulaşmak İçin Tıklayın: Gaziantep Ankastre

@gaziantepankastre


Gaziantep Ankastre: Gaziantep Ankastre Firmaları, Ankastre, Ankastre Set, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Gazikent Ankastre, Gazişehir Ankastre, Türkiye Ankastre, Şahinbey Ankastre, Şehitkamil Ankastre, Nizip Ankastre, İslahiye Ankastre, Nurdağı Ankastre, Araban Ankastre, Oğuzeli Ankastre, Yavuzeli Ankastre, Karkamış Ankastre, Umut Ankastre, Umut Ticaret, Ferre Ankastre, Lanova Ankastre, Kumtel Ankastre, Luxell Ankastre, Hoover Ankastre, Simfer Ankastre, Silverline Ankastre, Franke Ankastre, Alveus Ankastre, Ukinox Ankastre, Minisan Ankastre, Maximus Ankastre, Samsung Ankastre, Profilo Ankastre, Bosch Ankastre, Siemens Ankastre, Arçelik Ankastre, Beko Ankastre, Gaziantep Hoover Ankastre, Gaziantep Hoover Bayii, Gaziantep Ferre Ankastre, Gaziantep Ferre Bayii, Gaziantep Simfer Bayii, Gaziantep Simfer Ankastre, Gaziantep Ukinox Bayii, Gaziantep Ukinox Ankastre, Gaziantep Luxell Bayii, Gaziantep Luxell Ankastre, Gaziantep Ankastre Set, Ankastre Set Gaziantep, Gaziantep Kumtel Ankastre, Gaziantep Ankastre Bayii, Gaziantep Silverline Ankastre, Gaziantep Silverline, Gaziantep Silverline Bayii, Gaziantep Minisan, Gaziantep Minisan Ankastre, Gaziantep Minisan Bayii, Gaziantep Maximus Ankastre, Gaziantep Maximus Ankastre Bayii, Gaziantep Maximus Bayii, Gaziantep Samsung Ankastre, Gaziantep Samsung Ankastre Bayii, Gaziantep Samsung Bayii, Gaziantep Profilo Ankastre, Gaziantep Profilo Ankastre Bayii, Gaziantep Profilo Bayii, Gaziantep Bosch Ankastre, Gaziantep Bosch Ankstre Bayii, Gaziantep Bosch Bayii, Gazaintep Siemens Ankastre Bayii, Gaziantep Siemens Ankastre, Gaziantep Siemens Bayii, Gaziantep Arçelik Ankastre Bayi, Gaziantep Arçelik Ankastre, Gaziantep Arçelik Bayii, Gaziantep Beko Ankastre Bayii, Gaziantep Beko Ankastre, Gaziantep Beko Bayii, Gaziantep Hoover Ankastre, Gaziantep Hoover Ankastre Bayii, Gaziantep Hoover Bayii, Gaziantep Franke Ankastre Bayii, Gaziantep Franke Bayii, Gaziantep Franke Ankastre, Gaziantep Alveus Ankastre, Gaziantep Alveus Ankastre Bayii, Gaziantep Alveus Bayii, Gaziantep Ukinox Bayii, Gaziantep Ukinox Ankastre Bayi, Gaziantep Ukinox Ankastre, Gaziantep Ferre Ankastre Bayii, Gaziantep Simfer Ankastre, Gaziantep Simfer Ankastre Bayii, Gaziantep Simfer Bayii, Gaziantep Kumtel Ankastre Bayii, Gaziantep Kumtel Bayii, Gaziantep Luxell Ankastre Bayii,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN