0538 611 23 54 - 0850 803 55 08
Seçili Ürünlerde %25 İndirim Fırsatı
gaziantepankastre.net web sitesine özel belirli Ankastrelerde %25 indirim fırsatı
İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hakkımızda

Gaziantep Ankastre

2009 yılında Gaziantep’te faaliyete geçen firmamız, ankastre ürünleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Gaziantep Ankastre firmamız sizlere geniş bir perspektiften hizmet verebilmek ve sizlere birçok seçenek sunmak adına birçok markayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu markalar; Ferre, Lanova, Kumtel, Luxell, Hoover, Simfer, Silverline, Franke, Alveus, Ukinox, Minisan, Maxsimus, Profilo, Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Samsung olmak üzere tüm markaları bünyesinde barındırmaktadır.

Ankastre, ankastre set, set üstü ocak, ankastre ocak, davlumbaz gibi ankastre setlerini oluşturan ürünler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan firmamız siparişten teslimata ve kuruluma kadar olan tüm aşamalarda kullanıcıya son kalitede alışveriş deneyimi sunmaktadır. Sizlerden gelen olumlu yorumlarla motivasyonumuzu daha da güçlü tutuyor ve bu olumlu dönüşün olumlu tepkisini daha da iyi bir hizmet sunarak vermekteyiz. En büyük hedefimiz sektörde daha saygın ve kalıcı bir yer edinmektir. Bu yüzden güven, saygı ve samimiyeti baz alarak çalışmalarımızı yapıyor ve dürüstlüğümüzü kullanarak hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Sizde güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyor ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız “Gaziantep Ankastre” firmamızı ziyaret edebilir ya da gaziantepankastre.net sitemize göz atabilirsiniz.