0538 611 23 54 - 0850 803 55 08
Seçili Ürünlerde %25 İndirim Fırsatı
gaziantepankastre.net web sitesine özel belirli Ankastrelerde %25 indirim fırsatı
İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Simfer A Enerji Sınıfı 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın

Simfer 1241 A Enerji Sınıfı 65 lt 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın

Modern şehir hayatına uyun sağlayan Simfer fırın modelleri, sağlığına dikkat eden kullanıcılar için renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesinden yararlanan markanın ürünleri ile yemekleriniz zamanında ve lezzetli bir şekilde hazırlanır. Simfer 1241 A Enerji Sınıfı 65 lt 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın, yenilikçi ve güvenilir özellikleri ile sağlam bir alternatif olarak üretilir.

Pratik Kullanımı İle Lezzetli Yemeklerin Sahibi: Simfer 1241 Tamboy Fırın

A enerji sınıfı içerisinde yer alan solo kullanım şekline sahip Simfer 1241 Tamboy Fırın, 6 farklı pişirme fonksiyonu sayesinde dikkat çeker. Fırın ocak fırın kullanmayı sevenler için kolay temizlenebilir olarak üretilmektedir. Derin tepsisi büyük sofralarınızı kolaylıkla hazırlamanızı sağlarken, turbo fan özelliği yemeklerinizi eşit şekilde pişirir. 4 gazlı ocak gözüne sahip olan ürün, paslanmaz çelik yüzeyi ile uzun süre kullanım imkânı sağlar.

Simfer 1241 Tamboy Fırın İle Mutfakta Keyif Zamanı

Fırın teknik özellikleri ve tasarımı ile size pek çok kolaylık sağlar. Avantajları sayesinde yemekleriniz lezzetli ve hızlı bir şekilde pişerken, misafirlerinize hazırladığınız sofralar da kolaylık kazanır.

Low-E cam özelliği, fırın içinin sıcak kalmasını sağlarken camın ısınmasını engelleyerek olası çatlama ve kırılma gibi tehlike oluşturabilecek sorunların da önüne geçer.
Sağ arka duvarında yer alan halojen aydınlatma, fırının içerisinde yüksek seviyede aydınlatma sağlar. Yerleştirdiğiniz yiyeceğin pişip pişmediğini net bir şekilde görebilirsiniz.
Buz çözme özelliği, hızlı bir şekilde donuk yiyeceklerinizi çözerek pişirmeye hazır hale getirir. Önceden hazırladığınız yemekleri Simfer 1241 Tamboy Fırın ile hemen pişirebilirsiniz.
Gaz kesme emniyeti ile ocağınız çeşitli sebeplerden dolayı söndüğünde, gazın otomatik olarak kesilmesini sağlar. Böylece, aileniz ile birlikte eviniz de güvende olur.
Flape sistemin getirdiği, fırının altında bulunan içi düz saklama alanı, geniş ve konforlu bir kullanım alanı sunar. Kavanoz ya da tepsi gibi bazı eşyalarınızı burada tutabilirsiniz.
Özel ayaklar, fırınınızın yüksekliğini kendinize göre ayarlamanızı sağlayarak rahat ve kolay bir kullanım imkanı yaşatır. Ayrıca, bu durum fırının altını da pratik bir şekilde temizleyebilmenizi sağlar.
Yemek Yapmayı Rahat Bir Hale Dönüştürür

Hacim: 65 Lt
Kullanım Şekli: Solo
Enerji Tüketimi: 0.85 kWh
Ocak Göz Sayısı: 4
Ocak Tipi: Doğalgaz
Simfer 1241 Tamboy Fırın ölçüleri, yenilikçi teknoloji anlayışı, program sayısı, ocak yüzeyi, beyaz rengi, garanti süresi, kullanım kılavuzu gibi pek çok özelliği ile daha ön plana çıkar.

Mutfağınızın Kalbi Olan Marka Simfer

Aile şirketi Simfer, 1977 yılında entegre katı yakıt sobası üretimi ile Türkiye’de faaliyete başlar. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerin üretimine geçerek, geniş bir ürün yelpazesine ulaşır. 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi 215.000 metrekare alana sahip olur. 2000’i aşkın çalışanı ile 150’den fazla ülkeye ihracat yapan markanın sadece Türkiye’de üretim kapasitesi yıllık 6 milyon adettir.

Simfer 1241 Tamboy Fırının Doğru Kullanımı

Simfer 1241 Tamboy Fırın, kullanım talimatlarına uygun olarak bağlanmalı ve kullanıma hazır hale getirilmelidir. 24 ay garanti süresi olan ürün için bulunduğunuz konuma en yakın yetkili servisten faydalanabilirsiniz. Fırında pişireceğiniz yemeğe göre programı ayarlayarak doğru bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, pürüzsüz yüzeye sahip slot tepsisini kurabiye, börek ya da poğaça gibi farklı yemekler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ocakta aynı anda 4 yemek pişirebilirsiniz. Tasarımı gereği diğer eşyalarınız ile uyum sağlayan ürün tozlandığında ya da pişirdiğiniz yemeklerden dolayı leke olduğunda, bazı temizleyiciler ve bez yardımı ile pratik bir şekilde temizlenebilir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
gaziantepankastre.net web sitesine özel seçili ürünlerde indirim fırsatı

Simfer A Enerji Sınıfı 4 Gözü Gazlı Tamboy Fırın

Gaziantep Ankastre | Online Alışverişin Adresi


Gaziantep Ankastre: Gaziantep Ankastre Firmaları, Ankastre, Ankastre Set, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Gazikent Ankastre, Gazişehir Ankastre, Türkiye Ankastre, Şahinbey Ankastre, Şehitkamil Ankastre, Nizip Ankastre, İslahiye Ankastre, Nurdağı Ankastre, Araban Ankastre, Oğuzeli Ankastre, Yavuzeli Ankastre, Karkamış Ankastre, Umut Ankastre, Umut Ticaret, Ferre Ankastre, Lanova Ankastre, Kumtel Ankastre, Luxell Ankastre, Hoover Ankastre, Simfer Ankastre, Silverline Ankastre, Franke Ankastre, Alveus Ankastre, Ukinox Ankastre, Minisan Ankastre, Maximus Ankastre, Samsung Ankastre, Profilo Ankastre, Bosch Ankastre, Siemens Ankastre, Arçelik Ankastre, Beko Ankastre, Gaziantep Hoover Ankastre, Gaziantep Hoover Bayii, Gaziantep Ferre Ankastre, Gaziantep Ferre Bayii, Gaziantep Simfer Bayii, Gaziantep Simfer Ankastre, Gaziantep Ukinox Bayii, Gaziantep Ukinox Ankastre, Gaziantep Luxell Bayii, Gaziantep Luxell Ankastre, Gaziantep Ankastre Set, Ankastre Set Gaziantep, Gaziantep Kumtel Ankastre, Gaziantep Ankastre Bayii, Gaziantep Silverline Ankastre, Gaziantep Silverline, Gaziantep Silverline Bayii, Gaziantep Minisan, Gaziantep Minisan Ankastre, Gaziantep Minisan Bayii, Gaziantep Maximus Ankastre, Gaziantep Maximus Ankastre Bayii, Gaziantep Maximus Bayii, Gaziantep Samsung Ankastre, Gaziantep Samsung Ankastre Bayii, Gaziantep Samsung Bayii, Gaziantep Profilo Ankastre, Gaziantep Profilo Ankastre Bayii, Gaziantep Profilo Bayii, Gaziantep Bosch Ankastre, Gaziantep Bosch Ankstre Bayii, Gaziantep Bosch Bayii, Gazaintep Siemens Ankastre Bayii, Gaziantep Siemens Ankastre, Gaziantep Siemens Bayii, Gaziantep Arçelik Ankastre Bayi, Gaziantep Arçelik Ankastre, Gaziantep Arçelik Bayii, Gaziantep Beko Ankastre Bayii, Gaziantep Beko Ankastre, Gaziantep Beko Bayii, Gaziantep Hoover Ankastre, Gaziantep Hoover Ankastre Bayii, Gaziantep Hoover Bayii, Gaziantep Franke Ankastre Bayii, Gaziantep Franke Bayii, Gaziantep Franke Ankastre, Gaziantep Alveus Ankastre, Gaziantep Alveus Ankastre Bayii, Gaziantep Alveus Bayii, Gaziantep Ukinox Bayii, Gaziantep Ukinox Ankastre Bayi, Gaziantep Ukinox Ankastre, Gaziantep Ferre Ankastre Bayii, Gaziantep Simfer Ankastre, Gaziantep Simfer Ankastre Bayii, Gaziantep Simfer Bayii, Gaziantep Kumtel Ankastre Bayii, Gaziantep Kumtel Bayii, Gaziantep Luxell Ankastre Bayii,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN